Taking too long? Close loading screen.

İç Mimarlık ve Mimarlık

Ev, İşyeri, Mağaza, Otel vb. mekanlara mimarlık ve iç mimarlık hizmeti veriyoruz.

 

Röleve ve Projelendirme

Projelerinize uzman ekiplerimiz tarafından röleve, 2 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu görselleştirme hizmeti veriyoruz.

 

Anahtar Teslim İnşaat

İnşaatınızı mimar ve konusunda uzman usta ekiplerimiz tarafından şartnameye uygun, taahhüt ettiğimiz zamanda anahtar teslim olarak tamamlıyoruz.

Mimari (Konut, ev, ticari, ofis, turizm, kültürel, yenileme, restorasyon, taahhüt)

Tasarımın her aşamasında kullanıcının fonksiyon ve estetik kaygılarını göz önüne alarak 3 boyutlu tasarım uygulamalarından “Sanal Gerçeklik” platformlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede kullanıcıyı sürece dahil ederek projelendirme yapmakta ve süreci devam ettirerek uygulamaya koymaktadır.

Başlangıçtan sonuca kadar kullanıcı dostu olmayı hedefleyerek, kullanıcıyı sürecin başlangıcından işi teslim aldığı ana kadar mutluluk esaslı iş anlayışını deneyimleme olanağını taahhüt eder.

Sizin İçin Sunduklarımız

Müşterinin elinde daha önceden hazırlanmış olan proje ve teknik şartnamelere uygun olarak fiyat teklifi hazırlanır.

Yapılacak isleri sıralı bir şekilde takvime koyuyoruz ve sizinle paylaşıyoruz gereken revizeleri yapıyoruz. Böylece hem projeyi hızlandırıyor, hem de sizi ve yoğun is hayatınızı ekstra yükten kurtarıyoruz.

Projeye ve şartnamelere göre yapılacak işin müşteri ile sözleşmesi yapılarak müşterinin kendini güvende hissetmesi hedeflenir.

Müşteri onayı ile yapılan sözleşmeye müteakip proje ve şartnamelere uygun imalatlar yapılır, taahhüt edilen zamanda ve eksiksiz teslim edilir

Proje Hizmetleri

Proje hizmetleri iki temel bölümde ele alınmaktadır.

– Tasarım, avan proje ve uygulama projelerinin hazırlanması

-Tasarım kararları verilmiş, avan projeleri hazır olan projelere ait uygulama projelerinin hazırlanması

Her iki kapsamı birlikte ve ayrı ayrı düşünmek işveren talebine bağlı olarak değerlendirilebilir.

Tasarım aşamasında, işveren taleplerinin de dikkate alınması ile fonksiyon şemalarının çıkarılması, genel yerleşim planlarının oluşturulması ve etüdlerinin yapılmasından malzeme seçimlerinin netleştirilmesine kadar bir dizi süreç takip edilmektedir. Süreç içerisindeki her bir aşama projeye, zamana ve işveren talebine bağlı olarak ayrı ayrı ya da bir bütün olarak değerlendirilmektedir.

Uygulama projeleri hazırlanması aşamasında ise tasarımı bizim tarafımızdan ya da başka bir grup tarafından yapılmış olan teknik olarak avan proje tarifine giren bir projenin ele alınarak tüm uygulama detayları ile oluşturulması söz konusu olmaktadır.

Genel başlıklar ile Mimari Proje hizmetleri;

Ön tasarım, Avan Proje, Uygulama projeleri, Teknik şartname, keşif özeti ve metrajlar,As-built(yapıldı)

Projeleri şeklinde sıralanabilir.

İmar Barışı ve Ruhsat Projesi

İmar Barışı, Yapı Kayıt Belgesi, Kat Mülkiyeti Tapusu için gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Bilindiği üzere imar barışı yazısı vatandaşın beyanına dayalı bir uygulamadır. Ancak konu teknik mesele olması sebebiyle, bir mühendisin yerinde gerekli ölçümleri sağlandıktan sonra doğru beyan vermek çok önemlidir.

Zira beyanda hata olması yada yalan beyanın tespiti durumlarında hukuki sonuçların doğacağı ve hak kaybı olacağı aşikardır.

Bu sebeple imar barışından faydalanabilmeniz için uzman teknik kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.