Taking too long? Close loading screen.

Hakkımızda

GÖKLER İNŞAAT HAKKINDA

İnşaat sektöründe birçok yenilik ve avantaj sunan firmamız kaliteli özverili mühendis ve mimar ve eğitimci ekibiyle ülkemizin hizmetindedir.
Kurulduğu 1995 yılından bugüne 23 senedir edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan GÖKLER İNŞAAT & PROJE ‘in başarısının altında, verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olması yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının GÖKLER İNŞAAT & PROJE ‘nin profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

Firmamız İnşaat ve Mühendislik İşlerinin yanında İstanbul başta olmak üzere çok önemli projelere imza atmıştır. Alt yapıdan proje geliştirmeye, üst yapı projelerinden devlet ihaleleri ve özel sektör taahhüt projelerine kadar inşaat sektöründe pek çok alanda faaliyet gösteren firmamız inşaat sektörünün yanında tekstil ve eğim sektöründe de başarıyla adından söz ettirmektedir.

Tekstil departmanımız, özellikle Ortadoğu ve almanya başta olmak üzere tüm avrupaya tekstil ürünleri ihraç etmektedir. Bayrampaşada yer alan atölye-fabrikamız ile ülkenin ihracatına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Eğitim departmanı, firmamızın 2015 yılında faaliyet göstermeye başladığı yeni ve iddialı kuruluşumzu oluşturmaktadır. Firma olarak buradaki temel misyonumuz, eğitim sektöründe, başlattığımız yeni ve farklı stretejilerimiz ile gökler eğitim kurumları farklını göklere çıkarmayı hedefliyoruz. Şu anda Ümraniye de faaliyet göstermekte olan eğitim kuruluşumuz yakında yeni şubeleriyle eğitim sektöründeki ilerlemesine durmaksızın devam edecek.

Ülkesine İnşaattan Projeye, Eğitimden Tekstile değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.
Gayrimenkul sektöründe bir çok avantaj sunan firmamız  kaliteli özverili  mühendis ve mimar ekibiyle

MİSYONUMUZ

Mimaride, Mühendislikte ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektörlerinde öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek GÖKLER İNŞAAT & PROJE ‘ın misyon anlayışıdır.

VİZYONUMUZ

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek GÖKLER İNŞAAT & PROJE ‘ ın imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek gönüllerde ve akıllarda kalıcı olmak GÖKLER İNŞAAT & PROJE vazgeçilmez vizyonudur.